Leden 2011

NOV3J - Pro náhodné kolemjdoucí

25. ledna 2011 v 21:02 | !nst4ntK!LL
Vítám vás na memorial blogu webu www.nov3j.net

Myslím, že všem, kdo navštěvovali kdysi dávno fungující web NOV3J.NET, je jasné, že stránky již neběží. Proč to vůbec píši, navíc s několikaletým zpožděním?

Konečně jsem přišel na heslo k tomuto blogu, který je již také zapomenutý. Stal se útokem pomluv a spamu, za což z části mohu já, jelikož jsem to tu neudržoval. To se nyní mění, chci tu zanechat alespoň malou vzpomínku na naši (v tu dobu) dobře odvedenou práci. Ale teď k věci...


Na tomto místě chci hlavně očistit moderátory webu (nov3j.net) a sice:
mě (!nst4ntK!LL), killtroll, kaktusovnik a ReduxCZ.

Neskončili jsme dobrovolně - ať už šlo o problémy se zákonem či webem samotným. Vše se seběhlo v jeden okamžik a nenašla se ani chvilka na rozloučenou. Nebudu zastírat, že mě to štvalo, ale vážně jsme nemohli nic dělat - leda že bychom do konce života chtěli splácet dluhy za "krádeže softwaru," ne-li hůře.

Teď jsou z nás študáci a užíváme si života tak, jak chce každý. Chtěl jsem pokračovat, ale na intru máme cenzurovaný internet, takže z toho nic nevzniklo. A těchto věci by se našlo mnoho...

Zkrátka a jednoduše - není možné si vše pamatovat přesně na den, ale musím uznat, že mi to psaní novinek a sdílení odkazů chybí. Chybí mi mnoho lidí z webu, které již nejspíše na žádném chatu neuvidím. Chybí mi ta rána, kdy člověk zapne notebook a vyleze na něj mnoho vzkazů za dobře odvedenou práci.


Bylo mi ctí, ve starých dobách Warezu "obsluhovat" přes 60 000 lidí, bylo to neskutečné!
A jaký je můj názor nyní? Warez není krádež, jelikož co je kvalitní a ozkoušené, tak si člověk rád koupí!

Pokud se chce někdo opět zkontaktovat, není problém: inst4ntkill@gmail.com

P.S. Také chci poděkovat Brain32 a mnoha dalším, kteří se přímo či nepřímo podíleli na zlepšování webu.